Contact
Loopbaanbegeleiding Diaspoor bewust veranderen

 

CONTACT

 

Vragen? Afspraak maken?

Neem contact met ons op en we helpen je graag verder.

We geven loopbaantrainingen en -begeleidingen in heel Vlaanderen.

 

 

CONTACTEER ONS

 

 

 
 
 

 

 
 
Ik ga akkoord met de
 
balance_brain_heart

 

LOCATIES LOOPBAANBEGELEIDING

 

Boek een loopbaanbegeleiding bij een coach in jouw buurt!

 

Boeken via sandra.bonny@diaspoor.be of tel. 0476 88 05 37 tenzij anders vermeld.

 

Loopbaancoach Sandra Bonny
Loopbaancoach Lore Coppens
Loopbaancoach Marjolein Faes
Loopbaancoach Veerle Van de Paer
Loopbaancoach Eline Van Houdt
Loopbaancoach Joris Van Kerckhove
Loopbaancoach Ellen Van Opstal
Loopbaancoach Sandra Bonny
Loopbaancoach Karin Noten
Loopbaancoach Ingrid Smets
Loopbaancoach Corina Van Asten
Loopbaancoach Sandra Bonny
Loopbaancoach Gaëlle De Craene
Loopbaancoach Sandra Poelman
Loopbaancoach Eva Roeland
Loopbaancoach Valerie Zelck

 

Antwerpen

 

Loopbaancoach Sandra Bonny

Diaspoor Aartselaar

Antwerpsesteenweg 124, 2630 Aartselaar

 

Diaspoor Antwerpen Centraal (hoofdzetel)

Turnhoutsebaan 37, 2140 Antwerpen

 

Diaspoor Arendonk

Wampenberg 19, 2370 Arendonk

 

Diaspoor Turnhout

Rubensstraat 104, 2300 Turnhout

 

Boeken via sandra.bonny@diaspoor.be

of tel. 0476 88 05 37

 

 

Loopbaancoach Lore Coppens

Diaspoor Brasschaat

Brechtsebaan 44, 2930 Brasschaat

 

Boeken via lore@diaspoor.be

of tel. 0494 68 57 49

 

 

Loopbaancoach Marjolein Faes

Diaspoor Antwerpen Zuid

Jonghelinckstraat 8a, 2018 Antwerpen

 

Diaspoor Schoten

Botermelkbaan 2a, 2900 Schoten

 

Boeken via marjolein@diaspoor.be

of tel. 0479 97 77 79

 

 

Loopbaancoach Veerle Van de Paer

Diaspoor Nijlen

Lindekensbaan 86, 2560 Kessel

 

Diaspoor Lier

Abtsherbergstraat 17, 2500 Lier

 

Boeken via veerle@diaspoor.be

of tel. 0494 50 03 38

 

 

Loopbaancoach Eline Van Houdt

Diaspoor Herselt

Asbroek 1H, 2230 Herselt

 

Diaspoor Herentals

Diamantstraat 8/275, 2200 Herentals

 

Diaspoor Grobbendonk

Industrieweg 35, 2280 Grobbendonk

 

Diaspoor Lille

Achterstenhoek 46, 2275 Lille

 

Diaspoor Westerlo

De Merodedreef 69, 2260 Westerlo

 

Boeken via eline@diaspoor.be

of tel. 0468 22 06 88.

 

 

Loopbaancoach Joris Van Kerckhove

Diaspoor Bornem

Puursesteenweg 390, 2880 Bornem

 

Diaspoor Mechelen

Kannunik De Deckerstraat 20 bus A, 2800 Mechelen

 

Diaspoor Puurs

Hoogstraat 86, 2870 Puurs

 

Diaspoor Sint Amands (a/d Schelde)

Kaai 21, 2890 Sint Amands

 

Boeken via joris@diaspoor.be

of tel. 0491 62 41 74

 

Loopbaancoach Ellen Van Opstal

Diaspoor Deurne

Petrus De Beuckelaerlaan 5, 2100 Deurne

 

Diaspoor Hoogstraten

Voort 35, 2328 Meerle

 

Boeken via ellen@diaspoor.be

of tel. 0476 89 63 47

 

 

Limburg

 

Loopbaancoach Sandra Bonny

Diaspoor @ Logies Het Hemelsveld

Hulzenstraat 13, 3570 Alken

www.hethemelsveld.be

 

Diaspoor Hasselt

Hendrik van Veldekesingel 150, 3500 Hasselt

 

Boeken via sandra.bonny@diaspoor.be

of tel. 0476 88 05 37

 

 

Loopbaancoach Karin Noten

Diaspoor Ham

Geneberg 100, 3945 Ham

 

Boeken via karin@diaspoor.be

of tel. 0476 75 82 03

 

 

Loopbaancoach Ingrid Smets

Diaspoor Sint-Truiden

Weertstraat 13, 3800 Sint-Truiden

 

Boeken via ingrid@diaspoor.be

of tel. 0476 53 90 20

 

 

Loopbaancoach Corina Van Asten

Diaspoor Neerpelt

Peerderbaan 200, 3910 Neerpelt

 

Boeken via corina@diaspoor.be

of tel. 0476 78 27 35

 

Vlaams-Brabant

 

Loopbaancoach Sandra Bonny

Diaspoor Leuven

Grauwmeer 1, 3001 Leuven

 

Diaspoor Vilvoorde

Luchthavenlaan 27, 1800 Vilvoorde

 

Boeken via sandra.bonny@diaspoor.be

of tel. 0476 88 05 37

 

 

Loopbaancoach Gaëlle De Craene

Diaspoor Aarschot

Nieuwlandlaan 150, 3200 Aarschot

 

Diaspoor Testelt

Lochtstraat 20 bus 1, 3272 Testelt

 

Boeken via gaelle@diaspoor.be

of tel. 0483 15 62 78

 

 

Loopbaancoach Sandra Poelman

Diaspoor Dilbeek

Steenpoel 7B, 1701 Itterbeek

 

Diaspoor Schepdaal

Ninoofsesteenweg 1024, 1703 Schepdaal

 

Boeken via sandra.poelman@diaspoor.be

of tel. 0498 90 50 25

 

 

Loopbaancoach Eva Roeland

Diaspoor Gooik

Blijkheerstraat 70, 1755 Oetingen

 

Diaspoor Ternat

Kerkstraat 26, 1742 Sint-Katherina-Lombeek

 

Boeken via eva@diaspoor.be

of tel. 0472 40 07 91

 

 

Loopbaancoach Valerie Zelck

Diaspoor Dworp (Beersel)

Kerkstraat 21, 1653 Dworp

 

Boeken via valerie@diaspoor.be

of tel. 0479 54 49 47

 

Loopbaancoach Sandra Bonny
Loopbaancoach Delphine Cannaert
Loopbaancoach Zoe De Coene
Loopbaancoach Mariken De Ruyck
Loopbaancoach Sandra De Ryck
Loopbaancoach Willy De Vos
Loopbaancoach Kristel Van Damme
Loopbaancoach Sara Vanwalleghem
Loopbaancoach Hilde Wauters
Loopbaancoach Zoe De Coene
Loopbaancoach Wendy De Decker
Loopbaancoach Marjolein Faes
Loopbaancoach Dany Neyt
Loopbaancoach Ben Wittezaele
Loopbaancoach Sandra Poelman
Loopbaancoach Sandra Bonny

 

Oost-Vlaanderen

 

Loopbaancoach Sandra Bonny

Diaspoor Aalst

Moorselbaan 391, 9300 Aalst

 

Diaspoor Gent

Kerkstraat 108, 9050 Gent

 

Diaspoor Stekene

Brugstraat 2, 9190 Stekene

 

Diaspoor @ Albergo Cavalo

Warande 16a, 9982 Sint-Laureins

www.albergo-cavalo.be

 

Boeken via sandra.bonny@diaspoor.be

of tel. 0476 88 05 37

 

 

Loopbaancoach Delphine Cannaert

Diaspoor Gent

Franklin Rooseveltlaan 348, 9000 Gent

 

Diaspoor Eeklo

Molenstraat 164, 9900 Eeklo

 

Diaspoor Zottegem

Meire 13, 9620 Zottegem

 

Diaspoor Deinze

Gaversesteenweg 55, 9800 Deinze

 

Boeken via delphine@diaspoor.be

of tel. 0495 36 33 20

 

 

Loopbaancoach Zoë De Coene

Diaspoor Sint-Amandsberg (Gent)

Antwerpsesteenweg 377, 9040 Sint-Amandsberg

 

Boeken via zoe@diaspoor.be

of tel. 0498 68 41 82

 

 

Loopbaancoach Mariken De Ruyck

Diaspoor centrum Gent

Hubert Frère Orbanlaan 370, 9000 Gent

 

Boeken via mariken@diaspoor.be

of tel. 0496 75 85 72

 

 

Loopbaancoach Sandra De Ryck

Diaspoor Kruibeke

Hazarddam 29, 9150 Kruibeke

 

Boeken via sandra.deryck@diaspoor.be

of tel. 0474 20 97 44

 

 

Loopbaancoach Willy De Vos

Diaspoor Lokeren

Heiendestraat 84, 9160 Lokeren

 

Boeken via willy@diaspoor.be

of tel. 0473 88 57 45

 

 

Loopbaancoach Kristel Van Damme

Diaspoor Drongen

Hellewee 7, 9031 Drongen

 

Boeken via kristel@diaspoor.be

of tel. 0475 32 91 77

 

 

Loopbaancoach Sara Vanwalleghem

Diaspoor Gent

Baudelostraat 67, 9000 Gent

 

Boeken via sara@diaspoor.be

 

 

Loopbaancoach Hilde Wauters

Diaspoor Hamme

Spurt 7a, 9220 Hamme

 

Diaspoor Kemzeke

Molenstraat 1, 9190 Kemzeke

 

Diaspoor Nieuwkerken-Waas

Gyselstraat 69, 9100 Nieuwkerken-Waas

 

Boeken via hilde@diaspoor.be

of tel. 0479 29 32 99

 

 

West-Vlaanderen

 

Loopbaancoach Zoë De Coene

Diaspoor Sint-Andries (Brugge)

Rijselstraat 49, 8200 Sint-Andries (Brugge)

 

Boeken via zoe@diaspoor.be

of tel. 0498 68 41 82

 

 

Loopbaancoach Wendy De Decker

Diaspoor Harelbeke

Kuurnsestraat 42, 8531 Hulste

 

Boeken via wendy@diaspoor.be

of tel. 0497 45 99 28

 

 

Loopbaancoach Marjolein Faes

Diaspoor Westkapelle

Kragendijk 138, 8300 Westkapelle

 

Boeken via marjolein@diaspoor.be

of tel. 0479 97 77 79

 

 

Loopbaancoach Dany Neyt

Diaspoor Knokke-Heist

Gilbert Decockstraat 2 bus 11, 8300 Knokke

 

Diaspoor Sijsele (Damme)

Veldstraat 47, 8340 Damme

 

Boeken via dany@diaspoor.be

of tel. 0495 75 16 02

 

 

Loopbaancoach Ben Wittezaele

Diaspoor Aartrijke (Zedelgem)

Brugse Heirweg 39, 8211 Zedelgem

 

Diaspoor Koksijde

Koninklijke Baan 225, 8670 Koksijde

 

Boeken via ben@diaspoor.be

of tel. 0472 11 75 95

 

 

 

Brussel

 

Loopbaancoach Sandra Poelman

Diaspoor Brussel

Kalkkaai 6, 1000 Brussel

 

Boeken via sandra.poelman@diaspoor.be

of tel. 0498 90 50 25

 

 

Nederlands Limburg

 

Loopbaancoach Sandra Bonny

Diaspoor Maastricht

Gelissendomein 8, 6229 GJ Maastricht

 

Boeken via sandra.bonny@diaspoor.be

of tel. 0476 88 05 37

 

balance_brain_heart
locatie hoofdzetel diaspoor

 

Hoofdzetel:

Turnhoutsebaan 37, 2140 Antwerpen

 

 

info@diaspoor.be

sandra.bonny@diaspoor.be

 

 

GSM: +32 (0)476 88 05 37

TEL: +32 (0)3 256 30 24

 

telefoon diaspoor
email diaspoor

 

 

SAMENWERKING EN MANDATEN

 

Vlaams Instituut Gezond Leven logo
Certo logo
gezond_werken
loopbaancheque vdab
Federgon logo

DIASPOOR

 

DIASPOOR staat voor Bewust Veranderen. We geven loopbaancoaching, trainingen en HR consulting om de veerkracht van medewerkers en de slagkracht van organisaties en te versterken. Vanuit een expertise opgebouwd in verschillende domeinen van HR en Welzijn en dat in samenwerking met een platform van uiterst gepassioneerde coaches en consultants.

 

 

 

 

Turnhoutsebaan 37

2140 Antwerpen

 

GSM: +32 (0)476 88 05 37

TEL: +32 (0)3 256 30 24

 

CONTACT

DIASPOOR. Bewust Veranderen!

 

 

Ondernemingsnummer: 0500 359 454

 

Rekeningnr. (ING): BE 2737 7077 4387 73

 

We geven trainingen en begeleidingen doorheen Vlaanderen.

 

Gebruiksvoorwaarden

Privacyverklaring

 

Deze site maakt gebruik van cookies. Deze dienen louter om statistieken op te volgen via Google Analytics en

gebruiksinstellingen te onthouden.

Inhoud © Diaspoor 2018 / Design © Fluistermedia

 

© Icons designed by Vectors Market from Flaticon