Team Diaspoor
Loopbaanbegeleiding Diaspoor bewust veranderen

LOOPBAANCOACHES DIASPOOR

 


Waarom loopbaanbegeleiding volgen bij Diaspoor?

Lees hieronder onze troeven!

 


DIASPOOR Werk Met Zin staat voor Bewust Veranderen. We geven loopbaanbegeleiding met een stijl die garant staat voor een realistische kijk op jouw loopbaan! 


We werken vanuit een jarenlange expertise opgebouwd in de verschillende aspecten van het personeelsbeleid, de arbeidswetgeving en in de opleiding en -arbeidsmarkt. Met een breed gamma aan loopbaanbegeleidingsmethodieken en steeds op maat van jouw specifieke loopbaanvragen brengen we jouw persoonlijke profiel in kaart.


De zichtbare en de minder zichtbare mogelijkheden, de voorkeuren en de valkuilen, de wensen en haalbaarheid worden hierbij onderzocht. Het resultaat is een heldere blik op jezelf, dat realistisch getoetst is op jouw kansen op de arbeidsmarkt. We vatten alles samen in jouw persoonlijke “Loopbaanfacettenboek” zodat je de verkregen inzichten steeds kan raadplegen.


Alle Diaspoor coaches werden grondig opgeleid als loopbaanbegeleider. Daarnaast worden ze blijvend bijgeschoold en is er een intense supervisie en intervisie voorzien.


Loopbaanbegeleiding op locatie


Op het ogenblik geven we begeleidingen in een 220-tal locaties verdeeld over alle Vlaamse provincies en Brussel. Verschillende loopbaanbegeleiders verplaatsen zich ook graag naar jouw thuis.


Klik op de provincie voor de coaches in jouw buurt:


Onze organisatie


Sandra Bonny


Loopbaancoach Sandra Bonny


Oprichter en CEO Diaspoor

sandra.bonny@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Locaties

Antwerpen: regio Aartselaar, Antwerpen, Arendonk, Boom, Borgerhout, Geel, Kontich, Mortsel en Turnhout

Limburg: regio Alken, Hasselt en Maastricht (Nederlands Limburg)

Oost-Vlaanderen: regio Aalst, Erembodegem en Stekene

Vlaams-Brabant: regio Leuven en Vilvoorde


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be


Manager loopbaanbegeleidingen

en trainingen


Loopbaancoach Lene Schroyen


Elien De Mey

eliendemey@diaspoor.be


Manager outplacement



Loopbaancoach Krista Cleymaet


Krista Cleymaet

krista@diaspoor.be


Regiocoördinator

Oost-Vlaanderen


Loopbaancoach Wendy De Decker


Wendy De Decker

wendy@diaspoor.be


Regiocoördinator

West-Vlaanderen


Loopbaancoach Koen Groeneveld


Koen Groeneveld

koen@diaspoor.be


Regiocoördinator

Mechelen en Leuven



Loopbaancoach Leen Pyls


Leen Pyls

leen@diaspoor.be


Regiocoördinator

Antwerpen


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be


Regiocoördinator

Limburg en De Kempen


Loopbaancoach Kim Ver Elst


Kim Ver Elst

kim@diaspoor.be


Regiocoördinator Aalst

en Vlaams-Brabant


De coaches stellen zich graag aan jou voor.

Klik op de foto van de coach om ze beter te leren kennen.


ANTWERPEN



Loopbaancoach Rosy A. Khan


Rosy A. Khan

rosy@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Antwerpen


Loopbaancoach Nele Beenaerts


Nele Beenaerts

nele@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Rumst

Loopbaancoach Berit Bel


Berit Bel

berit@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Edegem en Laakdal



Loopbaancoach Annemie Bergen


Annemie Bergen

annemie@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en studiekeuzebegeleiding


Regio Schriek

Loopbaancoach Marijke Daniëls


Marijke Daniels

marijke@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Boom en Hoogstraten


Loopbaancoach Isabelle De Ramée


Isabelle De Ramée

isabellederamee@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Kontich, Mechelen,

Rumst en Wommelgem



Loopbaancoach Michaël Eulaers


Michaël Eulaers

michael@diaspoor.be

Loopbaancoach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Deurne


Loopbaancoach Marjolein Faes


Marjolein Faes

marjolein@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Antwerpen, Schoten en Zwijndrecht


Loopbaancoach Koen Groeneveld


Koen Groeneveld

koen@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Antwerpen, Heffen, Lier,

Mechelen en Muizen



Loopbaancoach Annelies Heijlen


Annelies Heijlen

annelies@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach


Regio Rijmenam


Loopbaancoach Natalie Hendrickx


Nathalie Hendrickx

natalie@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Putte


Loopbaancoach Veronique Noben


Veronique Noben

veronique.noben@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en studiekeuzebegeleiding


Regio Zwijndrecht



Loopbaancoach Karin Noten


Karin Noten

karin@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Balen en Dessel


Loopbaancoach Leen Pyls


Leen Pyls

leen@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach


Regio Antwerpen

en Borgerhout


Loopbaancoach Vero Romero


Vero Romero Reina

vero@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Antwerpen, Borgerhout

en Deurne



Loopbaancoach Kathleen Schellemans


Kathleen Schellemans

kathleen@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Blaasveld, Bornem

en Puurs


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en outplacementconsulent


Regio Mechelen


Loopbaancoach Bette Struyvelt


Bette Struyvelt

bette@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Antwerpen, Berchem, Borgerhout, Borsbeek, Edegem, Hemiksem en Kontich



Loopbaancoach Veerle Van de Paer


Veerle Van de Paer

veerle@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Nijlen en Lier


Loopbaancoach Eline Van Houdt


Eline Van Houdt

eline@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Geel, Grobbendonk, Herselt, Herentals, Olen en Westerlo


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Heist-op-den-Berg, Herselt en Westerlo



Loopbaancoach Joris Van Kerckhove


Joris Van Kerckhove

joris@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Bornem, Mechelen,

Puurs en Sint Amands


Loopbaancoach Ann Van Turnhout


Ann Van Turnhout

ann@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Antwerpen Linkeroever


Loopbaancoach Peter Vermariën


Peter Vermariën

peter@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Boom



Loopbaancoach Leen Vermeiren


Leen Vermeieren

leen.vermeieren@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach


Regio Oud-Turnhout




BRUSSEL



Loopbaancoach Nicole Cox


Nicole Cox

nicole@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Brussel, Elsene,

Oudergem en Schaarbeek


Loopbaancoach Koen Groeneveld


Koen Groeneveld

koen@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Brussel en Sint-Jans-Molenbeek


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be

Loopbaan- en stress- en burn-out coach en outplacementconsulent


Regio Brussel




LIMBURG



Loopbaancoach Berit Bel


Berit Bel

berit@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Halen

Loopbaancoach Max Beeren


Max Beeren

max@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Maaseik en

Maastricht (NL)

Loopbaancoach Gwendoline Cuyvers


Gwendoline Cuyvers

gwendoline@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Lommel


Loopbaancoach Marijke Daniëls


Marijke Daniels

marijke@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Hasselt en Heers


Loopbaancoach Karin Noten


Karin Noten

karin@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Ham en Leopoldsburg


Loopbaancoach Sandra Vandenberg


Sandra Vandenberg

sandra.vandenberg@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en studiekeuzebegeleiding


Regio Genk, Hasselt, Maaseik, Maasmechelen, Maastricht (NL),

Zonhoven en Zutendaal



Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Tessenderlo



OOST-VLAANDEREN



Loopbaancoach Delphine Cannaert


Delphine Cannaert

delphine@diaspoor.be

Loopbaancoach en studiekeuzebegeleiding


Regio Deinze, Gent, Gentbrugge en Sint-Jan-in-Eremo


Loopbaancoach Krista Cleymaet


Krista Cleymaet

krista@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Lievegem, Lochristi,

Nevele en Wondelgem


Loopbaancoach Veronique Cobbaert


Veronique Cobbaert

veronique.cobbaert@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Aalter, Adegem (Maldegem), Deinze, Eeklo en Sint-Denijs-Westrem



Loopbaancoach Patrick Coucke


Patrick Coucke

patrick@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Erpe Mere


Loopbaancoach Wendy De Decker


Wendy De Decker

wendy@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Ledeberg (Gent)


Loopbaancoach Els De Meulenaere


Els De Meulenaere

els@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Rupelmonde



Loopbaancoach Eva De Smet


Eva De Smet

eva@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Aalst, Ermebodegem, Denderleeuw, Haaltert, Ninove, Geraardsbergen en Lede


Loopbaancoach Karel Everaert


Karel Everaert

karel@diaspoor.be

Loopbaancoach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Lokeren en Zelzate


Loopbaancoach Veronique Noben


Veronique Noben

veronique.noben@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en studiekeuzebegeleiding


Regio Beveren, Sint-Gillis-Waas, Stekene en Waasmunster



Loopbaancoach Anouk Mouton


Anouk Mouton

anouk@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Dendermonde, Temse

en Waasmunster


Loopbaancoach Liesbeth Rigoir


Liesbeth Rigoir

liesbeth@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Melle, Merelbeke en Wetteren


Loopbaancoach Lieve Rohaert


Lieve Rohaert

lieve@diaspoor.be

Loopbaancoach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Ronse en Wortegem



Loopbaancoach Lien Stevens


Lien Stevens

lien@diaspoor.be

Loopbaancoach en studiekeuzebegeleiding


Regio Zottegem


Loopbaancoach Veronique Van Middelem


Veronique Van Middelem

veronique@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en studiekeuzebegeleiding


Regio Sint-Niklaas en

Waasmunster


Loopbaancoach Kim Ver Elst


Kim Ver Elst

kim@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Aalst en Dendermonde



Loopbaancoach Yonca Yürüc


Yonca Yürük

yonca@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Sint-Niklaas




VLAAMS-BRABANT


Loopbaancoach Nele Beenaerts


Nele Beenaerts

nele@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Zemst


Loopbaancoach Annemie Bergen


Annemie Bergen

annemie@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en studiekeuzebegeleiding


Regio Tremelo


Loopbaancoach Isabelle De Ramée


Isabelle De Ramée

isabellederamee@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Leuven



Loopbaancoach Eva De Smet


Eva De Smet

eva@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Liedekerke


Loopbaancoach Kim Maes


Kim Maes

kim.maes@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Haacht


Loopbaancoach Ellen Plasschaert


Ellen Plasschaert

ellen.plasschaert@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Vilvoorde



Loopbaancoach Katrijn Rosseels


Katrijn Rosseels

katrijn@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Aarschot en Tremelo


Loopbaancoach Ellen Schoonjans


Ellen Schoonjans

ellen.schoonjans@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en outplacementconsulent


Regio Asse, Dilbeek, Groot-Bijgaarden, Liedekerke en Zellik


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en outplacementconsulent


Regio Heverlee, Leuven, Sint-Stevens-Woluwe, Weerde en Zemst



Loopbaancoach Sandra Vandenberg


Sandra Vandenberg

sandra.vandenberg@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach en studiekeuzebegeleiding


Regio Hoeilaart


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Aarschot, Scherpenheuvel en Tielt-Winge


Loopbaancoach Kim Ver Elst


Kim Ver Elst

kim@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Asse en Wolvertem



Loopbaancoach Valerie Zelck


Valerie Zelck

valerie@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Dworp (Beersel)





WEST-VLAANDEREN



Loopbaancoach Veronique Cobbaert


Veronique Cobbaert

veronique.cobbaert@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Westhoek, Oostende, Brugge

en De Pinte


Loopbaancoach Patrick Coucke


Patrick Coucke

patrick@diaspoor.be

Loopbaancoach en outplacementconsulent


Regio Knokke-Heist en Izegem


Loopbaancoach Nicole Cox


Nicole Cox

nicole@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Kortrijk en Roeselare



Loopbaancoach Peggy De Cock


Peggy De Cock

peggy@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Anzegem en De Pinte


Loopbaancoach Wendy De Decker


Wendy De Decker

wendy@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Brugge, Harelbeke, Ieper, Kortrijk, Kuurne, Menen en Roeselare


Loopbaancoach Isabel De Peuter Rutten


Isabel De Peuter Rutten

isabel@diaspoor.be

Loopbaan- en stress- en burn-out coach


Regio Knokke



Loopbaancoach Michaël Eulaers


Michaël Eulaers

michael@diaspoor.be

Loopbaancoach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Knokke en Vichte


Anoda Mbuku Kasi


Anoda Mbuku Kasi 

anoda@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Oostende

en Oudenburg


Loopbaancoach Liesbeth Rigoir


Liesbeth Rigoir

liesbeth@diaspoor.be

Loopbaan-, stress- en burn-out coach, studiekeuzebegeleiding en outplacementconsulent


Regio Tielt


Loopbaancoach Sarah Stevens


Sarah Stevens

sarah@diaspoor.be

Loopbaancoach


Regio Anzegem en Waregem



AANBEVELINGEN LOOPBAANBEGELEIDING DIASPOOR


Katinka Reyntjens
Linkedin Katinka Reyntjens


Katinka Reyntjens

Marketing and Communicatie bij Port of Antwerp International


Sandra heeft me begeleid in mijn loopbaantraject, met alle potentieel dat ze in haar had. Mede door haar gevoel voor humor, haar zachtmoedig karakter, haar oprechte interesse en haar blijvende steun gaf ze me telkens weer een uitdaging om het traject te vervolledigen.


Sandra slaagt erin door haar (positieve) benadering van situaties om de eventuele vragen en/of twijfels die je hebt tijdens de sessies, door jezelf te laten beantwoorden. Daarom kan ik niet anders dan deze fantastische dame aanbevelen als coach. Ze is een bron van onuitputtelijke kracht, ze helpt waar ze kan, ondersteunt en stimuleert je om terug in balans te komen, nieuwe energie te vinden, mentaal te groeien en een nieuwe levenskoers te varen.


Tom Van Laere
Linkedin Tom Van Laere


Tom Van Laere

Boekhouder


Sandra helpt je je competenties op een rij te zetten en zoekt mee naar andere jobmogelijkheden. Bedankt.


Caroline Peersman
Linkedin Caroline Peersman


Caroline Peersman

Hoofd inkoper indirect procurement bij Lidl


Sandra is zeer gedreven en zeer mens-gericht. Ze heeft mij inzicht gegeven in de echte kernwaarden en in hetgeen mij werkelijk positieve energie geeft. Sandra kent haar job en al de raakvlakken ermee. Ik heb veel geleerd van haar.


Linkedin Marc de Roeck


Marc de Roeck

Teamleider bij Volvo Trucks


Sandra is een zeer talentvolle en professionele dame en is zeer gedreven in al wat ze doet. Ik heb bij haar loopbaanbegeleiding gevolgd na een bedrijfssluiting en dit was zo een positieve ervaring dat ik niet anders kan doen dan haar aan iedereen aan te bevelen.

Ze heeft mijn carriere een nieuwe boost gegeven.


Jolanda Emmerechts
Linkedin Jolanda Emmerechts


Jolanda Emmerechts

Preventieadviseur bij Cobelplast


Sandra is een gedreven persoon in alles wat ze doet. Sandra heeft mij tijdens mijn loopbaan begeleiding gestimuleerd en gecoacht en mij tot een hoger niveau gebracht. Sandra is een people manager gelijk geen ander! Ik ben zeer tevreden dat ik haar heb leren kennen en nog steeds staat ze klaar voor alle tips en tricks.


Marc de Roeck
Gloria van Meerbeeck
Linkedin Gloria van Meerbeeck


Gloria van Meerbeeck

HRM/Recruiter bij AS4


Na reeds 2 jaar last te hebben van een bore out, ben ik in mei 2017 loopbaanbegeleiding gaan volgen bij Sandra Bonny. Het heeft mij geholpen om mezelf beter te leren kennen. Ze heeft me ook zeer veel tips gegeven over opleidingen en websites waar ik informatie kan vinden over beroepen.


Ik wist even niet meer welke richting ik uit moest op professioneel vlak maar dankzij de sessies heb ik mijn talenten ontdekt en heb ik een carrièreswitch gedaan. Ondertussen ben ik reeds 3 maand aan het werk in de richting die ik zocht. Ik heb terug uitdaging en voel terug voldoening in mijn werk.



Everybody is a genius.

But if you judge a fish its ability to climb a tree,

it will live its whole life thinking it is stupid.


- Albert Einstein

 

DIASPOOR


Diaspoor Werk Met Zin staat voor een realistische kijk op de loopbaan. We geven loopbaanbegeleiding, workshops, HR consulting en een breed gamma aan coaching trajecten binnen bedrijven om de veerkracht van medewerkers en de slagkracht van organisaties te versterken.


Vanuit een expertise opgebouwd in verschillende domeinen van HR en Welzijn op het werk en dat in samenwerking met een platform van uiterst gepassioneerde coaches en trainers.


 




Leopoldstraat 8

2850 Boom



GSM: +32 (0)476 88 05 37

TEL: +32 (0)3 256 30 24


CONTACT

DIASPOOR. Bewust Veranderen!



Ondernemingsnummer:

0500 359 454 / 0732 580 523


Rekeningnr. (ING): BE69 3631 9068 6478 


We geven trainingen en begeleidingen doorheen Vlaanderen.


Gebruiksvoorwaarden

Cookie- en Privacyverklaring


Deze site maakt gebruik van cookies. Deze dienen louter om statistieken op te volgen via Google Analytics en

gebruiksinstellingen te onthouden.

Inhoud © Diaspoor 2020 / Design © Fluistermedia


© Icons designed by Vectors Market from Flaticon

Deze site maakt gebruik van cookies. Deze dienen louter om statistieken op te volgen via Google Analytics en gebruiksinstellingen te onthouden.

Geef meer informatie
Accepteer