Team Diaspoor
Loopbaanbegeleiding Diaspoor bewust veranderen


LOOPBAANCOACHES DIASPOOR

 


Waarom loopbaanbegeleiding volgen bij Diaspoor?

Lees hieronder onze troeven!

 


DIASPOOR staat voor Bewust Veranderen. We geven loopbaanbegeleiding met een stijl die garant staat voor een realistische kijk op jouw loopbaan! 


We werken vanuit een jarenlange expertise opgebouwd in de verschillende aspecten van het personeelsbeleid, de arbeidswetgeving en in de opleiding en -arbeidsmarkt. Met een breed gamma aan loopbaanbegeleidingsmethodieken en steeds op maat van jouw specifieke loopbaanvragen brengen we jouw persoonlijke profiel in kaart.


De zichtbare en de minder zichtbare mogelijkheden, de voorkeuren en de valkuilen, de wensen en haalbaarheid worden hierbij onderzocht. Het resultaat is een heldere blik op jezelf, dat realistisch getoetst is op jouw kansen op de arbeidsmarkt. We vatten alles samen in jouw persoonlijke “Loopbaanfacettenboek” zodat je de verkregen inzichten steeds kan raadplegen.


Alle Diaspoor coaches werden grondig opgeleid als loopbaanbegeleider. Daarnaast worden ze blijvend bijgeschoold en is er een intense supervisie en intervisie voorzien.


Loopbaanbegeleiding op locatie


Op het ogenblik geven we begeleidingen in een 220-tal locaties verdeeld over alle Vlaamse provincies en Brussel. Verschillende loopbaanbegeleiders verplaatsen zich ook graag naar jouw thuis.


Klik op de provincie voor de coaches in jouw buurt:


Antwerpen

Brussel

Limburg

Oost-Vlaanderen

Vlaams-Brabant

West-Vlaanderen


De coaches stellen zich graag aan jou voor. Klik op de foto van de coach om ze beter te leren kennen.



Sandra Bonny


Loopbaancoach Sandra Bonny


Oprichter Diaspoor


sandra.bonny@diaspoor.be


Locaties loopbaanbegeleiding


Antwerpen: regio Aartselaar, Antwerpen, Arendonk, Boom, Borgerhout, Geel, Kontich, Mortsel en Turnhout

Limburg: regio Alken, Hasselt en Maastricht (Nederlands Limburg)

Oost-Vlaanderen: regio Aalst, Erembodegem en Stekene

Vlaams-Brabant: regio Leuven en Vilvoorde



ANTWERPEN



Loopbaancoach Rosy A. Khan


Rosy A. Khan

rosy@diaspoor.be


Regio Antwerpen


Loopbaancoach Nele Beenaerts


Nele Beenaerts

nele@diaspoor.be


Regio Rumst


Loopbaancoach Berit Bel


Berit Bel

berit@diaspoor.be


Regio Edegem en Laakdal



Loopbaancoach Annemie Bergen


Annemie Bergen

annemie@diaspoor.be


Regio Schriek


Loopbaancoach Annick Ceunen


Annick Ceunen

annick@diaspoor.be


Regio Duffel, Kontich en

Sint-Katelijne-Waver


Loopbaancoach Marijke Daniëls


Marijke Daniels

marijke@diaspoor.be


Regio Boom



Loopbaancoach Isabelle De Ramée


Isabelle De Ramée

isabellederamee@diaspoor.be


Regio Kontich, Mechelen,

Rumst en Wommelgem


Loopbaancoach Michaël Eulaers


Michaël Eulaers

michael@diaspoor.be


Regio Deurne


Loopbaancoach Marjolein Faes


Marjolein Faes

marjolein@diaspoor.be


Regio Antwerpen en Schoten



Loopbaancoach Koen Groeneveld


Koen Groeneveld

koen@diaspoor.be


Regio Antwerpen, Heffen, Lier,

Mechelen en Muizen


Loopbaancoach Annelies Heijlen


Annelies Heijlen

annelies@diaspoor.be


Regio Rijmenam


Loopbaancoach Natalie Hendrickx


Nathalie Hendrickx

natalie@diaspoor.be


Regio Putte



Loopbaancoach Karin Noten


Karin Noten

karin@diaspoor.be


Regio Balen en Dessel


Loopbaancoach Veronique Noben


Veronique Noben

veronique.noben@diaspoor.be


Regio Zwijndrecht


Loopbaancoach Leen Pyls


Leen Pyls

leen@diaspoor.be


Regio Antwerpen

en Borgerhout



Loopbaancoach Vero Romero


Vero Romero Reina

vero@diaspoor.be


Regio Antwerpen, Borgerhout

en Deurne


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be


Regio Mechelen


Loopbaancoach Bette Struyvelt


Bette Struyvelt

bette@diaspoor.be


Regio Antwerpen, Berchem, Borgerhout, Borsbeek, Edegem, Hemiksem en Kontich



Loopbaancoach Gwen Vanden Broecke


Gwen Vanden Broecke

gwen@diaspoor.be


Regio Hombeek, Mechelen

en Willebroek


Loopbaancoach Veerle Van de Paer


Veerle Van de Paer

veerle@diaspoor.be


Regio Nijlen en Lier


Loopbaancoach Eline Van Houdt


Eline Van Houdt

eline@diaspoor.be


Regio Geel, Grobbendonk, Herselt, Herentals, Olen en Westerlo



Loopbaancoach Eline Van Opstal


Ellen Van Opstal

ellen@diaspoor.be


Regio Wijnegem


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be


Regio Heist-op-den-Berg, Herselt en Westerlo


Loopbaancoach Joris Van Kerckhove


Joris Van Kerckhove

joris@diaspoor.be


Regio Bornem, Mechelen,

Puurs en Sint Amands



Loopbaancoach Ann Van Turnhout


Ann Van Turnhout

ann@diaspoor.be


Regio Antwerpen Linkeroever


Loopbaancoach Jurgen Van Spaendonk


Jurgen Van Spaendonk

jurgen@diaspoor.be


Regio Turnhout, Oud-Turnhout,

Retie, Kasterlee en Mol


Loopbaancoach Leen Vermeiren


Leen Vermeieren

leen.vermeieren@diaspoor.be


Regio Oud-Turnhout




BRUSSEL



Loopbaancoach Koen Groeneveld


Koen Groeneveld

koen@diaspoor.be


Regio Brussel en Sint-Jans-Molenbeek


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be


Regio Brussel




LIMBURG



Loopbaancoach Berit Bel


Berit Bel

berit@diaspoor.be


Regio Halen

Loopbaancoach Marijke Daniëls


Marijke Daniels

marijke@diaspoor.be


Regio Hasselt en Heers


Loopbaancoach Sarita Josefina


Sarita De Becker

sarita@diaspoor.be


Regio Landen, Gingelom,

Jeuk en Heers



Loopbaancoach Karin Noten


Karin Noten

karin@diaspoor.be


Regio Ham en Leopoldsburg


Loopbaancoach Sandra Vandenberg


Sandra Vandenberg

sandra.vandenberg@diaspoor.be


Regio Genk, Hasselt, Maaseik, Maasmechelen, Maastricht (NL),

Zonhoven en Zutendaal


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be


Regio Tessenderlo



OOST-VLAANDEREN



Loopbaancoach Delphine Cannaert


Delphine Cannaert

delphine@diaspoor.be


Regio Deinze, Gent, Gentbrugge en Sint-Jan-in-Eremo


Loopbaancoach Krista Cleymaet


Krista Cleymaet

krista@diaspoor.be


Regio Lochristi en

Wondelgem



Loopbaancoach Veronique Cobbaert


Veronique Cobbaert

veronique.cobbaert@diaspoor.be


Regio Aalter, Adegem (Maldegem), Deinze, Eeklo en Sint-Denijs-Westrem


Loopbaancoach Patrick Coucke


Patrick Coucke

patrick@diaspoor.be


Regio Erpe Mere


Loopbaancoach Wendy De Decker


Wendy De Decker

wendy@diaspoor.be


Regio Ledeberg (Gent)



Loopbaancoach Els De Meulenaere


Els De Meulenaere

els@diaspoor.be


Regio Rupelmonde


Loopbaancoach Eva De Smet


Eva De Smet

eva@diaspoor.be


Regio Aalst, Ermebodegem, Denderleeuw, Haaltert, Ninove, Geraardsbergen en Lede


Loopbaancoach Karel Everaert


Karel Everaert

karel@diaspoor.be


Regio Lokeren en Zelzate



Loopbaancoach Veronique Noben


Veronique Noben

veronique.noben@diaspoor.be


Regio Beveren, Sint-Gillis-Waas, Stekene en Waasmunster


Loopbaancoach Anouk Mouton


Anouk Mouton

anouk@diaspoor.be


Regio Dendermonde, Temse

en Waasmunster


Loopbaancoach Liesbeth Rigoir


Liesbeth Rigoir

liesbeth@diaspoor.be


Regio Melle en Wetteren



Loopbaancoach Lieve Rohaert


Lieve Rohaert

lieve@diaspoor.be


Regio Ronse en Wortegem


Loopbaancoach Lien Stevens


Lien Stevens

lien@diaspoor.be


Regio Zottegem


Loopbaancoach Robin Van Den Bossche


Robin Van Den Bossche

robin@diaspoor.be


Regio Adegem



Loopbaancoach Veronique Van Middelem


Veronique Van Middelem

veronique@diaspoor.be


Regio Sint-Niklaas en

Waasmunster


Loopbaancoach Kim Ver Elst


Kim Ver Elst

kim@diaspoor.be


Regio Aalst en Dendermonde


Loopbaancoach Yonca Yürüc


Yonca Yürük

yonca@diaspoor.be


Regio Sint-Niklaas




VLAAMS-BRABANT


Loopbaancoach Nele Beenaerts


Nele Beenaerts

nele@diaspoor.be


Regio Zemst


Loopbaancoach Annemie Bergen


Annemie Bergen

annemie@diaspoor.be


Regio Tremelo


Loopbaancoach Isabelle De Ramée


Isabelle De Ramée

isabellederamee@diaspoor.be


Regio Leuven



Loopbaancoach Eva De Smet


Eva De Smet

eva@diaspoor.be


Regio Liedekerke


Loopbaancoach Sarita De Becker


Sarita De Becker

sarita@diaspoor.be


Regio Erps Kwerps

en Kortenaken


Loopbaancoach Kim Maes


Kim Maes

kim.maes@diaspoor.be


Regio Haacht



Loopbaancoach Ellen Plasschaert


Ellen Plasschaert

ellen.plasschaert@diaspoor.be


Regio Vilvoorde


Loopbaancoach Katrijn Rosseels


Katrijn Rosseels

katrijn@diaspoor.be


Regio Aarschot en Tremelo


Loopbaancoach Ellen Schoonjans


Ellen Schoonjans

ellen.schoonjans@diaspoor.be


Regio Asse, Dilbeek, Groot-Bijgaarden, Liedekerke en Zellik



Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be


Regio Heverlee, Leuven, Sint-Stevens-Woluwe, Weerde en Zemst


Loopbaancoach Gwen Vanden Broecke


Gwen Vanden Broecke

gwen@diaspoor.be


Regio Londerzeel


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be


Regio Aarschot, Scherpenheuvel en Tielt-Winge



Loopbaancoach Sandra Vandenberg


Sandra Vandenberg

sandra.vandenberg@diaspoor.be


Regio Hoeilaart


Loopbaancoach Kim Ver Elst


Kim Ver Elst

kim@diaspoor.be


Regio Asse en Wolvertem


Loopbaancoach Valerie Zelck


Valerie Zelck

valerie@diaspoor.be


Regio Dworp (Beersel)





WEST-VLAANDEREN



Loopbaancoach Veronique Cobbaert


Veronique Cobbaert

veronique.cobbaert@diaspoor.be


Regio Westhoek, Oostende, Brugge

en De Pinte


Loopbaancoach Patrick Coucke


Patrick Coucke

patrick@diaspoor.be


Regio Knokke-Heist en Izegem


Loopbaancoach Wendy De Decker


Wendy De Decker

wendy@diaspoor.be


Regio Brugge, Harelbeke, Ieper, Kortrijk, Kuurne, Menen en Roeselare



Loopbaancoach Isabel De Peuter Rutten


Isabel De Peuter Rutten

isabel@diaspoor.be


Regio Knokke


Loopbaancoach Michaël Eulaers


Michaël Eulaers

michael@diaspoor.be


Regio Knokke en Vichte


Anoda Mbuku Kasi


Anoda Mbuku Kasi 

anoda@diaspoor.be


Regio Oostende

en Oudenburg



Loopbaancoach Sarah Stevens


Sarah Stevens

sarah@diaspoor.be


Regio Anzegem en Waregem


Loopbaancoach Gwen Vanden Broecke


Gwen Vanden Broecke

gwen@diaspoor.be


Regio Brugge en Knokke



AANBEVELINGEN LOOPBAANBEGELEIDING DIASPOOR


Katinka Reyntjens
Linkedin Katinka Reyntjens


Katinka Reyntjens

Marketing and Communicatie bij Port of Antwerp International


Sandra heeft me begeleid in mijn loopbaantraject, met alle potentieel dat ze in haar had. Mede door haar gevoel voor humor, haar zachtmoedig karakter, haar oprechte interesse en haar blijvende steun gaf ze me telkens weer een uitdaging om het traject te vervolledigen.


Sandra slaagt erin door haar (positieve) benadering van situaties om de eventuele vragen en/of twijfels die je hebt tijdens de sessies, door jezelf te laten beantwoorden. Daarom kan ik niet anders dan deze fantastische dame aanbevelen als coach. Ze is een bron van onuitputtelijke kracht, ze helpt waar ze kan, ondersteunt en stimuleert je om terug in balans te komen, nieuwe energie te vinden, mentaal te groeien en een nieuwe levenskoers te varen.


Tom Van Laere
Linkedin Tom Van Laere


Tom Van Laere

Boekhouder


Sandra helpt je je competenties op een rij te zetten en zoekt mee naar andere jobmogelijkheden. Bedankt.


Caroline Peersman
Linkedin Caroline Peersman


Caroline Peersman

Hoofd inkoper indirect procurement bij Lidl


Sandra is zeer gedreven en zeer mens-gericht. Ze heeft mij inzicht gegeven in de echte kernwaarden en in hetgeen mij werkelijk positieve energie geeft. Sandra kent haar job en al de raakvlakken ermee. Ik heb veel geleerd van haar.


Linkedin Marc de Roeck


Marc de Roeck

Teamleider bij Volvo Trucks


Sandra is een zeer talentvolle en professionele dame en is zeer gedreven in al wat ze doet. Ik heb bij haar loopbaanbegeleiding gevolgd na een bedrijfssluiting en dit was zo een positieve ervaring dat ik niet anders kan doen dan haar aan iedereen aan te bevelen.

Ze heeft mijn carriere een nieuwe boost gegeven.


Jolanda Emmerechts
Linkedin Jolanda Emmerechts


Jolanda Emmerechts

Preventieadviseur bij Cobelplast


Sandra is een gedreven persoon in alles wat ze doet. Sandra heeft mij tijdens mijn loopbaan begeleiding gestimuleerd en gecoacht en mij tot een hoger niveau gebracht. Sandra is een people manager gelijk geen ander! Ik ben zeer tevreden dat ik haar heb leren kennen en nog steeds staat ze klaar voor alle tips en tricks.


Marc de Roeck
Gloria van Meerbeeck
Linkedin Gloria van Meerbeeck


Gloria van Meerbeeck

HRM/Recruiter bij AS4


Na reeds 2 jaar last te hebben van een bore out, ben ik in mei 2017 loopbaanbegeleiding gaan volgen bij Sandra Bonny. Het heeft mij geholpen om mezelf beter te leren kennen. Ze heeft me ook zeer veel tips gegeven over opleidingen en websites waar ik informatie kan vinden over beroepen.


Ik wist even niet meer welke richting ik uit moest op professioneel vlak maar dankzij de sessies heb ik mijn talenten ontdekt en heb ik een carrièreswitch gedaan. Ondertussen ben ik reeds 3 maand aan het werk in de richting die ik zocht. Ik heb terug uitdaging en voel terug voldoening in mijn werk.



Everybody is a genius.

But if you judge a fish its ability to climb a tree,

it will live its whole life thinking it is stupid.


- Albert Einstein

 

DIASPOOR


Diaspoor Werk Met Zin staat voor een realistische kijk op de loopbaan. We geven loopbaanbegeleiding, workshops, HR consulting en een breed gamma aan coaching trajecten binnen bedrijven om de veerkracht van medewerkers en de slagkracht van organisaties te versterken.


Vanuit een expertise opgebouwd in verschillende domeinen van HR en Welzijn op het werk en dat in samenwerking met een platform van uiterst gepassioneerde coaches en trainers.


 




Leopoldstraat 8

2850 Boom



GSM: +32 (0)476 88 05 37

TEL: +32 (0)3 256 30 24


CONTACT

DIASPOOR. Bewust Veranderen!



Ondernemingsnummer:

0500 359 454 / 0732 580 523


Rekeningnr. (ING): BE69 3631 9068 6478 


We geven trainingen en begeleidingen doorheen Vlaanderen.


Gebruiksvoorwaarden

Cookie- en Privacyverklaring


Deze site maakt gebruik van cookies. Deze dienen louter om statistieken op te volgen via Google Analytics en

gebruiksinstellingen te onthouden.

Inhoud © Diaspoor 2020 / Design © Fluistermedia


© Icons designed by Vectors Market from Flaticon

Deze site maakt gebruik van cookies. Deze dienen louter om statistieken op te volgen via Google Analytics en gebruiksinstellingen te onthouden.

Geef meer informatie
Accepteer