Communicatie lijkt dikwijls erg eenvoudig, maar dat is niet altijd zo. In deze training doorlopen we de belangrijkste communicatievaardigheden die we elke dag nodig hebben binnen onze job.
Op een praktijk- en ervaringsgerichte manier, worden de belangrijkste vaardigheden en tips bijgebracht rond effectief communiceren op tal van vlakken:
PRAKTISCH
Wat heb ik nodig: Een lokaal en een beamer
Aantal deelnemers: Maximum 20 personen
Duur: 3 uur
TRAINER
ELLEN PLASSCHAERT
Klinisch, neuro- en gezondheidspsychologe en -trainer, PhD
Diaspoor Werk Met Zin ondersteunt individuen en bedrijven om werken met zin in de praktijk te brengen. We staan voor een realistische kijk en een menselijke aanpak in al onze diensten. We geven loopbaanbegeleiding, outplacement, bedrijfstrajecten op maat, trainingen, workshops en HR consulting om de veerkracht van medewerkers en de slagkracht van organisaties te versterken.
Bij Diaspoor kan je rekenen op een grondige methodische aanpak, gebracht door uiterst gepassioneerde coaches en trainers met diverse expertises.
We geven begeleidingen en trainingen in heel Vlaanderen en Brussel.
Ondernemingsnummer:
0500 359 454 / 0732 580 523
Rekeningnr. (ING): BE69 3631 9068 6478
We geven trainingen en begeleidingen doorheen Vlaanderen.
Deze site maakt gebruik van cookies. Deze dienen louter om statistieken op te volgen via Google Analytics en
gebruiksinstellingen te onthouden.