Team Diaspoor
Loopbaanbegeleiding Diaspoor bewust veranderen


LOOPBAANCOACHES DIASPOOR



Waarom loopbaanbegeleiding volgen bij Diaspoor?

Lees hieronder onze troeven!

 


DIASPOOR staat voor Bewust Veranderen. We geven loopbaanbegeleiding met een stijl die garant staat voor een realistische kijk op jouw loopbaan! 


We werken vanuit een jarenlange expertise opgebouwd in de verschillende aspecten van het personeelsbeleid, de arbeidswetgeving en in de opleiding en-arbeidsmarkt. Met een breed gamma aan loopbaanbegeleidingsmethodieken en steeds op maat van jouw specifieke loopbaanvragen brengen we jouw persoonlijke profiel in kaart.


De zichtbare en de minder zichtbare mogelijkheden, de voorkeuren en de valkuilen de wensen en haalbaarheid worden hierbij onderzocht. Het resultaat is een heldere blik op jezelf en dat realistisch getoetst op jouw kansen op de arbeidsmarkt. We vatten alles samen in jouw persoonlijke “Loopbaanfacettenboek” zodat je de verkregen inzichten steeds kan raadplegen.


Alle Diaspoor coaches werden grondig opgeleid als loopbaanbegeleider. Daarnaast worden ze blijvend bijgeschoold en er is een intense supervisie en intervisie voorzien.



ANTWERPEN


Loopbaancoach Sandra Bonny


Sandra Bonny

sandra.bonny@diaspoor.be


Regio Antwerpen

en Arendonk

Loopbaancoach Marijke Daniëls


Marijke Daniels

marijke@diaspoor.be


Regio Boom

Loopbaancoach Wim Meyvis


Wim Meyvis

wim@diaspoor.be


Regio Antwerpen-Zuid


Loopbaancoach Gwen Vanden Broecke


Gwen Vanden Broecke

gwen@diaspoor.be


Regio Hombeek, Mechelen

en Willebroek


Loopbaancoach Eline Van Houdt


Eline Van Houdt

eline@diaspoor.be


Regio Herselt, Herentals, Grobbendonk, Lille en Westerlo


Loopbaancoach Ilse Buyl


Ilse Buyl

ilse@diaspoor.be


Regio Aartselaar, Mechelen

en Wilrijk

Loopbaancoach Julien De Cock


Julien De Cock

julien@diaspoor.be


Regio Mechelen


Loopbaancoach Karin Noten


Karin Noten

karin@diaspoor.be


Regio Balen en Dessel


Loopbaancoach Veerle Van de Paer


Veerle Van de Paer

veerle@diaspoor.be


Regio Nijlen en Lier


Loopbaancoach Joris Van Kerckhove


Joris Van Kerckhove

joris@diaspoor.be


Regio Bornem, Mechelen,

Puurs en Sint Amands


Loopbaancoach Jurgen Van Spaendonk


Jurgen Van Spaendonk

jurgen@diaspoor.be


Regio Deurne en Hoogstraten


Loopbaancoach Lore Coppens


Lore Coppens

lore@diaspoor.be


Regio Brasschaat


Loopbaancoach Marjolein Faes


Marjolein Faes

marjolein@diaspoor.be


Regio Antwerpen-Zuid en Schoten


Loopbaancoach Kristel Van Daele


Kristel Van Daele

kristel@diaspoor.be


Regio Schilde


Loopbaancoach Stefan Van der Cruysse


Stefan Van der Cruysse

stefan@diaspoor.be


Regio Antwerpen


Loopbaancoach Ellen Van Opstal


Ellen Van Opstal

ellen@diaspoor.be


Regio Deurne en Hoogstraten



BRUSSEL


Loopbaancoach Ellen Plasschaert


Ellen Plasschaert

ellen.plasschaert@diaspoor.be


Regio Vilvoorde


Loopbaancoach Ellen Schoonjans


Ellen Schoonjans

ellen.schoonjans@diaspoor.be


Regio Jette


Loopbaancoach Stefan Van der Cruysse


Stefan Van der Cruysse

stefan@diaspoor.be


Regio Brussel


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be


Regio Brussel



LIMBURG


Loopbaancoach Sandra Bonny


Sandra Bonny

sandra.bonny@diaspoor.be


Regio Alken en Hasselt


Loopbaancoach Karin Noten


Karin Noten

karin@diaspoor.be


Regio Ham en Leopoldsburg


Loopbaancoach Marijke Daniëls


Marijke Daniels

marijke@diaspoor.be


Regio Heers


Loopbaancoach Ingrid Smets


Ingrid Smets

ingrid@diaspoor.be


Regio Sint-Truiden


Loopbaancoach Corina Van Asten


Corina Van Asten

corina@diaspoor.be


Regio Neerpelt


Loopbaancoach Sarita Josefina


Sarita De Becker

sarita@diaspoor.be


Regio Heers


Loopbaancoach Sandra Vandenberg


Sandra Vandenberg

sandra.vandenberg@diaspoor.be


Regio Genk, Maaseik, Maasmechelen,

Maastricht (NL) en Zutendaal



OOST-VLAANDEREN


Loopbaancoach Sandra Bonny


Sandra Bonny

sandra.bonny@diaspoor.be


Regio Aalst, Gent, Stekene

en Sint-Laureins


Loopbaancoach Zoë De Coene


Zoë De Coene

zoe@diaspoor.be


Regio Gent


Loopbaancoach Sandra De Ryck


Sandra De Ryck

sandra.deryck@diaspoor.be


Regio Kruibeke


Loopbaancoach Veerle Hanssens


Veerle Hanssens

veerle.hanssens@diaspoor.be


Regio Aalst, Denderhoutem, Denderleeuw, Erembodegem, Geraardsbergen,

Ninove en Welle


Loopbaancoach Veronique Van Middelem


Veronique Van Middelem

veronique@diaspoor.be


Regio Sint-Niklaas


Loopbaancoach Hilde Wauters


Hilde Wauters

hilde@diaspoor.be


Regio Hamme, Kemzeke en Nieuwkerken-Waas


Loopbaancoach Ilse Buyl


Ilse Buyl

ilse@diaspoor.be


Regio Aalst

Loopbaancoach Wendy De Decker


Wendy De Decker

wendy@diaspoor.be


Regio Brugge, Ieper, Harelbeke, Kortrijk en Roeselare


Loopbaancoach Willy De Vos


Willy De Vos

willy@diaspoor.be


Regio Lokeren


Loopbaancoach Lien Stevens


Lien Stevens

lien@diaspoor.be


Regio Zottegem


Loopbaancoach Sara Van Walleghem


Sara Vanwalleghem

sara@diaspoor.be


Regio Gent


Loopbaancoach Yonka Yuruc


Yonka Yuruc

yonka@diaspoor.be


Regio Sint-Niklaas


Loopbaancoach Delphine Cannaert


Delphine Cannaert

delphine@diaspoor.be


Regio Gent, Eeklo,

Zottegem en Petegem aan de Leie


Loopbaancoach Mariken De Ruyck


Mariken De Ruyck

mariken@diaspoor.be


Regio centrum Gent


Loopbaancoach Marisa Dewandel


Marisa Dewandel

marisa@diaspoor.be


Regio Sint-Laureins


Loopbaancoach Stefan Van der Cruysse


Stefan Van der Cruysse

stefan@diaspoor.be


Regio Gent


Loopbaancoach Kim Ver Elst


Kim Ver Elst

kim@diaspoor.be


Regio Aalst en Dendermonde



VLAAMS-BRABANT


Loopbaancoach Bert Bols


Bert Bols

bert@diaspoor.be


Regio Kortenberg


Loopbaancoach Julien De Cock


Julien De Cock

julien@diaspoor.be


Regio Mechelen


Loopbaancoach Ellen Schoonjans


Sarita De Becker

sarita@diaspoor.be


Regio Erps Kwerps

en Kortenaken


Loopbaancoach Gwen Vanden Broecke


Gwen Vanden Broecke

gwen@diaspoor.be


Regio Londerzeel


Loopbaancoach Sandra Bonny


Sandra Bonny

sandra.bonny@diaspoor.be


Regio Leuven en Vilvoorde


Loopbaancoach Gaelle De Craene


Gaëlle De Craene

gaelle@diaspoor.be


Regio Testelt


Loopbaancoach Ellen Schoonjans


Ellen Schoonjans

ellen.schoonjans@diaspoor.be


Regio Asse, Dilbeek, Groot-Bijgaarden, Liedekerke en Sint-Martens-Bodegem


Loopbaancoach Anneke Van Hove


Anneke Van Hove

anneke@diaspoor.be


Regio Aarschot en

Heist-op-den-Berg


Loopbaancoach Valerie Zelck


Valerie Zelck

valerie@diaspoor.be


Regio Dworp (Beersel)


Loopbaancoach Ilse Buyl


Ilse Buyl

ilse@diaspoor.be


Regio Hofstade

Loopbaancoach Veerle Hanssens


Veerle Hanssens

veerle.hanssens@diaspoor.be


Regio Gooik en Liedekerke


Loopbaancoach Lene Schroyen


Lene Schroyen

lene@diaspoor.be


Regio Brussel


Loopbaancoach Kim Ver Elst


Kim Ver Elst

kim@diaspoor.be


Regio Asse



WEST-VLAANDEREN


Loopbaancoach Ilse Buyl


Ilse Buyl

ilse@diaspoor.be


Regio Deerlijk en

Sint-Eloois-Winkel

Loopbaancoach Marjolein Faes


Marjolein Faes

marjolein@diaspoor.be


Regio West-Kapelle


Loopbaancoach Gwen Vanden Broecke


Gwen Vanden Broecke

gwen@diaspoor.be


Regio Brugge en Knokke


Loopbaancoach Zoë De Coene


Zoë De Coene

zoe@diaspoor.be


Regio Brugge


Loopbaancoach Dany Neyt


Dany Neyt

dany@diaspoor.be


Regio Knokke-Heist

en Sijsele


Loopbaancoach Stefan Van der Cruysse


Stefan Van der Cruysse

stefan@diaspoor.be


Regio Gent


Loopbaancoach Wendy De Decker


Wendy De Decker

wendy@diaspoor.be


Regio Brugge, Ieper, Harelbeke, Kortrijk en Roeselare


Loopbaancoach Sarah Stevens


Sarah Stevens

sarah@diaspoor.be


Regio Anzegem en Waregem


Loopbaancoach Ben Wittezaele


Ben Wittezaele

ben@diaspoor.be


Regio Aartrijke (Zedelgem)

en Koksijde



AANBEVELINGEN LOOPBAANBEGELEIDING DIASPOOR


Marc de Roeck
Linkedin Marc de Roeck


Marc de Roeck

Teamleider bij Volvo Trucks


Sandra is een zeer talentvolle en professionele dame en is zeer gedreven in al wat ze doet. Ik heb bij haar loopbaanbegeleiding gevolgd na een bedrijfssluiting en dit was zo een positieve ervaring dat ik niet anders kan doen dan haar aan iedereen aan te bevelen.

Ze heeft mijn carriere een nieuwe boost gegeven.


Gloria van Meerbeeck
Linkedin Gloria van Meerbeeck


Gloria van Meerbeeck

HRM/Recruiter bij AS4


Na reeds 2 jaar last te hebben van een bore out, ben ik in mei 2017 loopbaanbegeleiding gaan volgen bij Sandra Bonny. Het heeft mij geholpen om mezelf beter te leren kennen. Ze heeft me ook zeer veel tips gegeven over opleidingen en websites waar ik informatie kan vinden over beroepen.


Ik wist even niet meer welke richting ik uit moest op professioneel vlak maar dankzij de sessies heb ik mijn talenten ontdekt en heb ik een carrièreswitch gedaan. Ondertussen ben ik reeds 3 maand aan het werk in de richting die ik zocht. Ik heb terug uitdaging en voel terug voldoening in mijn werk.


Caroline Peersman
Linkedin Caroline Peersman


Caroline Peersman

Hoofd inkoper indirect procurement bij Lidl


Sandra is zeer gedreven en zeer mens-gericht. Ze heeft mij inzicht gegeven in de echte kernwaarden en in hetgeen mij werkelijk positieve energie geeft. Sandra kent haar job en al de raakvlakken ermee. Ik heb veel geleerd van haar.


Katinka Reyntjens
Linkedin Katinka Reyntjens


Katinka Reyntjens

Marketing and Communicatie bij Port of Antwerp International


Sandra heeft me begeleid in mijn loopbaantraject, met alle potentieel dat ze in haar had. Mede door haar gevoel voor humor, haar zachtmoedig karakter, haar oprechte interesse en haar blijvende steun gaf ze me telkens weer een uitdaging om het traject te vervolledigen.


Sandra slaagt erin door haar (positieve) benadering van situaties om de eventuele vragen en/of twijfels die je hebt tijdens de sessies, door jezelf te laten beantwoorden. Daarom kan ik niet anders dan deze fantastische dame aanbevelen als coach. Ze is een bron van onuitputtelijke kracht, ze helpt waar ze kan, ondersteunt en stimuleert je om terug in balans te komen, nieuwe energie te vinden, mentaal te groeien en een nieuwe levenskoers te varen.


Jolanda Emmerechts
Linkedin Jolanda Emmerechts


Jolanda Emmerechts

Preventieadviseur bij Cobelplast


Sandra is een gedreven persoon in alles wat ze doet. Sandra heeft mij tijdens mijn loopbaan begeleiding gestimuleerd en gecoacht en mij tot een hoger niveau gebracht. Sandra is een people manager gelijk geen ander! Ik ben zeer tevreden dat ik haar heb leren kennen en nog steeds staat ze klaar voor alle tips en tricks.


Tom Van Laere
Linkedin Tom Van Laere


Tom Van Laere

Boekhouder


Sandra helpt je je competenties op een rij te zetten en zoekt mee naar andere jobmogelijkheden. Bedankt.



Everybody is a genius.

But if you judge a fish its ability to climb a tree,

it will live its whole life thinking it is stupid.


- Albert Einstein

 

DIASPOOR


DIASPOOR staat voor Bewust Veranderen. We geven loopbaanbegeleiding, trainingen en HR consulting om de veerkracht van medewerkers en de slagkracht van organisaties en te versterken. Vanuit een expertise opgebouwd in verschillende domeinen van HR en Welzijn en dat in samenwerking met een platform van uiterst gepassioneerde coaches en consultants.


 




Turnhoutsebaan 37

2140 Antwerpen


GSM: +32 (0)476 88 05 37

TEL: +32 (0)3 256 30 24


CONTACT

DIASPOOR. Bewust Veranderen!



Ondernemingsnummer: 0500 359 454


Rekeningnr. (ING): BE 2737 7077 4387 73


We geven trainingen en begeleidingen doorheen Vlaanderen.


Gebruiksvoorwaarden

Privacyverklaring


Deze site maakt gebruik van cookies. Deze dienen louter om statistieken op te volgen via Google Analytics en

gebruiksinstellingen te onthouden.

Inhoud © Diaspoor 2019 / Design © Fluistermedia


© Icons designed by Vectors Market from Flaticon